O EuroKwiaty:

Jesteśmy młodą, prężną, firmą, która zyskała uznanie wśród klientów co potwierdzają liczne opinie na nasz temat.

Tworzymy doświadczony, profesjonalny i kreatywny zespół z przyjemnością i pasją realizujący Państwa zamówienia zarówno internetowe jak i telefoniczne. Prowadzimy wysyłkę kwiatów na terenie całego Świata. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie zamawianych bukietów szybko, sprawnie i na czas

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta wobec czego staramy się zaspokajać gusta najbardziej wyrafinowanych klientów.
Nasza praca opiera się na długoletniej praktyce oraz ambicjach zawodowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

EuroKwiaty o nasNaszym atutem jest:

  • bogata oferta kwiatów, która jest regularnie poszerzana
  • wykwalifikowany personel stale rozwijający się zgodnie z obowiązującymi trendami
  • oferujemy różne metody szybkich i bezpiecznychpłatności
  • realizacja zamówień nawet do 2 godzin
  • darmowy poradnik kwiatowy

 Składanie zamówień

Zamówienia można składać na trzy sposoby:

  • a) zamówienia internetowe

klient może złożyć zamówienie o dowolnej porze dnia lub nocy, na stronie internetowej. Kwiaciarnia www.eurokwiaty.pl oferuje bukiety, do których ma możliwość dołączenia różnych upominków (czekoladki, alkohol, perfumy itd.)

  • b) zamówienia telefoniczne

klient może porozmawiać bezpośrednio z fachowcami, którzy chętnie służą swoją pomocą podczas wyboru kwiatów, ich pielęgnacji, a także wyboru kompozycji.

  • c) zamówienia mailowe

klient wysyła nam zamówienie drogą mailową ze wszystkimi danymi gdzie dokładnie mamy dostarczyć kwiaty, bilecik oraz jakie kwiaty.


Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.