Czekoladowy Telegram Tato Kocham Cię

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowy Telegram Tato Kocham Cię to świetny dodatek do bukietu lub innego prezentu dla Taty! Najlepszy wybór na Dzień Ojca 23 czerwca! Nasz kurier kwiatowy dostarczy pod wskazany przez Ciebie adres w każde miejsce w Polsce. W oryginalnym opakowaniu dla Taty w dniu Jego święta czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady. Czekoladowy telegram zamknięty w niebieskim opakowaniu jak na zdjęciu naszej kwiaciarni internetowej

Bilecik z życzeniami na Dzień Ojca gratis!

69,00 zł

69,00 zł za 1

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy telegram Tato Kocham Cię. Belgijska czekolada najwyższej jakości w eleganckim opakowaniu z dedykowanym napisem dla każdego Ojca. 

Waga netto telegramu: 199,5 g
Wymiary opakowania: 26 x 14.5 X 1.9 cm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.