Czekoladowy Telegram Tato Jesteś Super

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowy Telegram "Tato Jesteś Super" to kostki z belgijskiej czekolady, w formie liter, aby przekazać Kochanemu Tacie w Dniu Ojca najważniejsze słowa. Pyszna kompozycja składająca się z 16 kostek pysznej mlecznej czekolady, 3 kostek czekolady deserowej oraz 2 kostek białej. Dedykacja dla każdego wspaniałego Ojca sprawi szczególną radość w dniu jego święta. Nasz kurier kwiatowy dostarczy telegram prosto do rąk pod każdy adres w Polsce i za granicą. Kwiaciarnia internetowa serdecznie poleca!

75,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy "Telegram Tato Jesteś Super". Belgijska mleczna, deserowa oraz biała czekolada w opakowaniu z dedykacją dla Taty. 

Waga netto telegramu: 199,5 g
Wymiary opakowania: 26 x 14.5 X 1.9 cm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.