Czekoladowy Telegram Super Tata

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowy Telegram Super Tata to świetny słodki prezent dla każdego prawdziwego super bohatera. Zrób Tacie wspaniałą niespodziankę na Dzień Ojca lub bez okazji i wyślij go za pomocą naszej kwiaciarni internetowej. Słodki napis składający się z 14 literek z belgijskiej czekolady zapakowane w kopertę z legendarnym samochodem. Kurier Kwiatowy dostarczy do rąk własnych!

Bilecik z życzeniami na Dzień Ojca gratis!

59,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy Telegram "Super Tata" Mleczne i białe kostki czekolady z literami ułożone z dedykacją dla Każdego Taty.

Masa netto 133 g
Wymiary opakowania 21.5 x 12.3 x 2.3 cm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.