Czekoladowe Porsche W Drewnianej Skrzynce

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowe Porsche W Drewnianej Skrzynce to słodkie sportowe auto które poleca nasza kwiaciarnia internetowa. Model odwzorowany na wersji PORSCHE 911 Carrera. Prezent idealny dla każdego motomaniaka. Słodkie auto zostało wykonane z mlecznej czekolady z niewielką ilością białej. Zapakowane w drewnianą skrzynkę z napisem z serii Car Collection. Szybko dojedzie z pomocą kuriera kwiatowego w każde miejsce na świecie.

89,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowe Porsche W Drewnianej Skrzynce to świetny prezent dla wielbiciela Porsche i słodyczy w jednym. Opakowane w drewnianą skrzynkę.

Wymiary figurki 4.4 x 6.2 x 15.2 cm
Masa netto: 125 g
Wymiary zewnętrzne: 195x110x65mm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.