Czekoladowy Zestaw Narzędzi

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Znasz kogoś kto kocha majsterkować? Może jest inżynierem albo po prostu to złota rączka! Obdaruj go tym wspaniałym mlecznym zestawem narzędzi z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. W skład czekoladowych narzędzi wchodzi: piła, młotek, klucz szwedzki, śrubokręt oraz kombinerki. 

69,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy zestaw narzędzi to zależnie od części mix czekolady deserowej, mlecznej oraz białej. Zapakowane w pudełko z okienkiem.

Masa netto: 100 g


Wymiary zewnętrzne: 202x124x20mm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.