Czekoladowy Pad Do Gier

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowy Pad do gier to kompozycja mlecznej czekolady połączonej z kolorowymi dekoracjami na figurce czekolady. W tym wypadku to smak wygrywa nad technologią, przy tak wykwintnej belgijskiej czekoladzie. Pomóż oderwać się maniakowi gier i zafunduj mu ten prezent z pomocą naszego kuriera kwiatowego. Osłodź życie i zamów ten prezent, które proponuje kwiaciarnia internetowa.

65,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy Pad do gier to świetny prezent dla zagorzałych maniaków gier. Osłodzi każdemu maniakowi przed telewizorem.

Wymiary figurki: 12 x 7 x 1 cm
Masa netto: 70 g
Wymiary zewnętrzne: 145x110x30mm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.