Czekoladowy Zestaw Niemowlęcych Figurek

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Czekoladowy Zestaw Niemowlęcych Figurek to kompletny prezent z okazji narodzin dziecka. Chcesz wyslać coś jeszcze co proponuje nasza kwiaciarnia internetowa oprócz bukietu, dołącz ten zestaw aby sprawić idealną niespodziankę. W skład wchodzi: wózek, dzidziuś z bocianem, smoczek, butelka i 4 koszulki układające się w napis. Konkretny prezent dla świeżo upieczonych rodziców dostarczy nasz kurier kwiatowy. Belgijska mleczna czekolada z elementami białej.

Bilecik dołączamy GRATIS!

69,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Czekoladowy Zestaw Niemowlęcych Figurek to świetny prezent dla świeżych rodziców. 

Masa netto: 125 g
Wymiary zewnętrzne: 197x143x23mm

*Doręczenie samych czekoladek jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie czekoladek z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.