Acqua Di Giò pour Homme Woda toaletowa Dla Mężczyzn

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Acqua Di Giò pour Homme Woda toaletowa Dla Mężczyzn. Perfumy o świeżości morskiej bryzy, przeplatany zmysłowymi nutami aromatu bergamotki, jaśminu, nasturcji i białej ambry. Jeden z klasyków Armaniego z serii pewnej elegancji z wyczuwalną esencją oceanu z akcentem drzewa cedrowego. 
Acqua Di Gio to zapach zainspirowany mężczyznami, którzy pragną wolności, przestrzeni i harmonii. 

  • 30 ml
  • 50 ml
  • 100 ml
  • 200 ml

215,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Acqua Di Giò pour Homme Woda toaletowa Dla Mężczyzn. 

Nuta głowy: cytrusy, owoce kaki

Nuta serca: płatki jaśminu, nuty morskie

Nuta podstawy: cedr, paczula, białe piżmo, róża

Dostępność w ml: 30ml, 50ml, 100ml, 200ml

*Doręczenie samych perfum jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie perfum z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.