Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa Dla Mężczyzn

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa Dla Mężczyzn. Wzbudzający ogniste emocje i pełen szampańskiej świeżości perfumy to połączenie nadzwyczajnych aromatów. U podstawy prezentuje grejpfrut, mięte i czerwoną mandarynkę odwzorowując pionierskość męskiej energii, aby następnie zaadaptować niezapomnianą nutę serca intensywną różę, cynamon i korzenne akordy pozostawiając trwałe impresje.

Zapach został stworzony dla odważnych, pewnych siebie i silnych mężczyzn.

  • 50 ml
  • 100 ml
  • 200 ml

249,00 zł

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa Dla Mężczyzn

Nuta głowy:  grejpfrut, mięta, czerwona pomarańcza

Nuta serca: róża, cynamon, ostre nuty, jasna skóra

Nuta podstawy: białe drewno, ambra, paczula

Dostępność w ml: 50ml, 100ml, 200ml

*Doręczenie samych perfum jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie perfum z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.