Calvin Klein Eternity For Men Woda Toaletowa Dla Mężczyzn

Dsotępność: Wysyłka w ciągu 48h

Calvin Klein Eternity For Men Woda Toaletowa Dla Mężczyzn. 

  • 30 ml
  • 50 ml
  • 100 ml

145,00 zł

145,00 zł za 1

zamówienia złożone do 15ej
Pakujemy na prezent

Więcej informacji

Calvin Klein Eternity For Men Woda Toaletowa Dla Mężczyzn.

Nuta głowy:  bergamota, cytryna, groszek, lawenda

Nuta serca: kwiat pomarańczy, kolendra, jagody jałowca, lilia

Nuta podstawy: drewno sandałowe, drewno różane, piżmo, ambra

Dostępność w ml: 30ml, 50ml, 100ml

*Doręczenie samych perfum jest realizowane w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia. Kurier wykonuje zlecenia w godzinach od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.

**Doręczenie perfum z kwiatami realizowane jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku realizacji w weekend zamówienie musi zostać złożone najpóźniej w czwartek do godz. 10:00.

Kwiaciarnia internetowa EuroKwiaty.pl to międzynarodowa kwiaciarnia wysyłkowa, dzięki której wysyłka kwiatów w całej europie, trwa już tylko niecałe 24 godziny! Dostawa kwiatów do USA trwa zaskakująco szybko, bo zaledwie pare godzin id złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni internetowej. Poszukujemy firm do współpracy, m.in kwiaciarnie współpracujące, czy inne firmy nie związane z wysyłką kwiatów, np. wypożyczalnie samochodów, agence reklamowe czy firmy zajmujące się różnego radzaju eventami, organizacją ślubów i wesel, przystrajaniem samochodów do ślubu, kwiatowa oprawa sal i kościołów, nasi floryści z kwiaciarni Róża są przygotowani na każdą ewentualność.